webKnjaZ 14.01.2020 23:20
Пользователь

Взяття на облік рахунку *фізособи*, відкритого *не для ФОП* — це взагалі нормально?

Сьогодні отримав "ЕЛЕКТРОННЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про взяття рахунків на облік в органах ДФСУ за даними, отриманими від банків та інших фінансових установ" і не міг второпати що відбувається, адже рахунку для ФОП я не відкривав. Крім того, ще й МФО не того банку, в якому я тримаю рахунки для ФОП і поле з назвою фінустанови порожнє.

Погуглив і побачив що 322001 відповідає Універсал банку, через який працює monobank. Звірив — IBAN збігається.

Але все ще не можу до кінця зрозуміти чому вони стали повідомляти це до податкової — я відкрив "білу" картку, в заяві навіть був пункт "я розумію, що цей рахунок не можна використовувати для підприємницької діяльності".

На жодну з інших карток в Моно таких сповіщень від податкової не було. Були раніше на "правильні" рахунки, які в іншому банку.

Отже, питання — чи змінилося щось в законодавстві, що змушує їх зливати рахунки фізосіб у податкову? (раніше ж цього не робили) Що взагалі відбувається? Чи є у них законні підстави так чинити?

Отмечено как решение

webKnjaZ год назад
Пользователь
У моно сказали, що завжди слали. І ще хтось підказав, що це згідно статті 69.2 ПК України.
Отже, роблю висновок, що це сама податкова ніколи до цього не слала сповіщення про рахунки фізосіб (а лише ФОП були), а тепер почала...
Ответить

У меня тоже этот вопрос (1)
Подписаться на тему, чтобы
получать уведомления об
ответах!

Проголосуйте и подпишитесь на тему
  • ответ скрыт
    решение
    Пользователь

    У моно сказали, що завжди слали. І ще хтось підказав, що це згідно статті 69.2 ПК України.
    Отже, роблю висновок, що це сама податкова ніколи до цього не слала сповіщення про рахунки фізосіб (а лише ФОП були), а тепер почала...

     (0)
Какое у вас настроение?
Скрытие ответа
Используйте, если в ответе содержится конфиденциальная информация. Только представители компании смогут просмотреть его
Создать тему
  • 1
    ответ
  • 1
    участник
  • 2
    подписчика